Po raz piąty zapraszamy na Auto Cafe na Zamku w Tykocinie.

W godzinach 11:00 – 17:00 będzie można nacieszyć oczy pięknymi samochodami w historycznym otoczeniu, a podniebienie – kawą od Fly High Coffee.

Podczas wydarzenia prezentujemy na zamkowym dziedzińcu spore grono pojazdów zabytkowych, noszących zaszczytne miano oldtimerów. Nie zabraknie także samochodów, które niedawne opuściły progi fabryk. AutoCafe to z całą pewnością świetne miejsce dla osób, które planują nabycie nietuzinkowego pojazdu. To także fantastyczna okazja do wymiany opinii, poznania fachowców od renowacji aut czy specjalistów zajmujących się selekcją oraz importem samochodów z zagranicy.

Jednym słowem – to prawdziwa uczta dla miłośników elitarnego kunsztu motoryzacyjnego.

Punktem wyjścia dla przedsięwzięcia był fakt, że na Podlasiu brakuje motoryzacyjnych eventów, podczas gdy na ulicach Białegostoku i okolic można spotkać zarówno klasyki motoryzacji jak i najnowsze produkcje.

Kawę podczas Auto Cafe serwują bariści z Fly High Coffee z Białegostoku. Jako kawiarnia Speciality pracują wyłącznie na kawach jednorodnych i niekomercyjnych m.in. z Gwatemali. Proponują świeżo mielone ziarna arabiki i absolutną dowolność w wyborze kaw: od intensywnego espresso, przez puszyste cappuccino po wdzięczne latte. Wszystko to w miejscu, w którym niegdyś bywali królowie – na Zamku w Tykocinie odbudowanym na prawdziwych fundamentach siedziby Zygmunta Augusta.

Kolejny raz spotykamy się już 12.05.2019, skorzystaj z poniższego formularza aby zgłosić swoje auto do wydarzenia.

Strona wydarzenia: V Podlaskie Auto Cafe

Wyniki selekcji ogłosimy 28.04, wtedy też wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom wyślemy e-mail organizacyjny, w którym zawarty zostanie też formularz z kilkoma pytaniami i wskazówkami.

Teren imprezy bezie podzielony na bloki tematyczne, każdy z uczestników będzie miał zapewnione miejsce ustalone tak, aby pasować to aut w otoczeniu. Sugestie co do doboru sąsiadów (chciałbym stać koło kolegi/koleżanki) będą oczywiście brane pod uwagę.